Logo
Usługi P-Poż Andrzej Palt
46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Piastowska 3
tel.: +48 603 087 064
 

Wyróżnienie w konkursie


Powiększenie

We współczesnej gospodarce wspólnej Europy niezwykle istotne jest dobre promowanie regionu i jego potencjału. Wyznacznikiem sukcesu jest coraz częściej wyrazista tożsamości pozytywny wizerunek u klienta. Aby pomóc opolskim firmom i ich produktom w zdobyciu odpowiedniej renomy i wykreowaniu ich pozytywnego wizerunku, Zarząd Województwa Opolskiego już od kilku lat zaprasza firmy i przedsiębiorców do ubiegania się o tytuł "Opolskiej Marki".

Zadaniem konkursu "Opolska Marka" jest wspieranie regionalnej przedsiębiorczości, promowanie najlepszych wyrobów i usług powstających na terenie naszego województwa oraz docenienie tych, którzy w czasach ostrej konkurencji, zdobywaj ą zagraniczne rynki. Dzięki temu konkursowi można pokazać potencjał gospodarczy Śląska Opolskiego.

Od kilku lat opolskie firmy rywalizowały w konkursie w trzech kategoriach: "Produkt", "Usługa" i "Eksport", odrębnie w sektorze małych i średnich oraz dużych przedsiębiorstw. W ubiegłym roku została utworzona nowa kategoria pod nazwą "Przedsiębiorstwo", w której nagradzane są firmy umożliwiające pracownikom budowanie własnej ścieżki kariery zawodowej.

W tegorocznej edycji konkursu napłynęła rekordowa liczba zgłoszeń do wszystkich kategorii - w sumie 76 - co świadczy o tym, że coraz częściej znak "Opolskiej Marki" postrzegany jest jako symbol najlepszej jakości w województwie opolskim i warto się o niego starać. Posiadanie tego tytuł u jest gwarancją , że mamy do czynienia z nowoczesnym wyrobem i usługą, z wysokim poziomem jakości - czyli z tym, czym województwo opolskie może się pochwalić.